Pristatymo informacija

PREKIŲ PRISTATYMAS 

Užsakymai klientams pristatomi į visus Lietuvos miestus ir gyvenvietes. 

PRISTATYMO BŪDAI, KAINOS IR TRUKMĖ

·         Omnivos paštomatai. Pristatymo kaina 3 Eur. Prekių pristatymo trukmė 1 – 3 darbo dienos. 

·         Lietuvos paštas. Pristatymo kaina 3 Eur. Prekių pristatymo trukmė 1 – 3 darbo dienos.

·         Atsiėmimas fizinėje parduotuvėje, Vilniaus g. 206, Šiauliai (iš anksto susitarus atsiėmimo laiką el.paštu arba telefonu). Pristatymo kaina 0,00 Eur. Prekių pristatymo trukmė 1 – 2 darbo dienos.

 

PRISTATYMO VIETA

Jei pasirinksite pristatymo būdą Omnivos paštomatą, tuomet Jūsų užsakymas bus nusiųstas į pasirinktą paštomatą ir jį atsiimti turėsite iš ten. Apie į paštomatą atkeliavusį siuntinį būsite informuoti el. paštu ir telefonu (trumpąja žinute).

Kaip atsiimti siuntą iš Omniva paštomato?

Pasirinkus pristatymo būdą Omnivos kurjeriais, pristatant užsakymą, kurjeris su Jumis susisieks telefonu bei atveš siuntinį Jums patogiu laiku.

Prekės, siunčiamos Lietuvos paštu, yra nešamos Jums į namus. Siuntinius neša Lietuvos pašto darbuotojas - paštininkas, todėl telefonu Jums nebus skambinama. Jei paštininkas namie Jūsų neras, tuomet siunta bus parnešta atgal į pašto skyrių, kuriam priskirta Jūsų gyvenamoji vieta. Pašto skyriaus, iš kurio tokiu atveju turėsite atsiimti siuntinuką, adresą matysite ten, kur stebėjote siuntinuko kelią pagal el. paštu gautą nuorodą į www.post.lt siuntų stebėjimo sistemą.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ

Prekes į užsienį siunčiame registruotu Lietuvos paštu. Dėl pristatymo į užsienį susisiekite su mumis prieš apmokant prekių užsakymą.

 

Iškilus klausimams galite kreiptis:

Visais klausimais susijusiais su preke, jos pristatymu, grąžinimu ir panašiai kreipkitės tiesiogiai į mus telefonu

+370 656 85859 arba el.paštu info@gintobatai.lt